2 listopada 2011

KUBUŚ PUCHATEK I PRZYJACIELE - wyjście do kina

Dzieci z naszego przedszkola wybrały się dzisiaj do kina "Sokół" w Brzozowie na długo oczekiwany przez nich film animowany "Kubuś Puchatek i przyjaciele". Przedszkolaki z grup: "Smerfy", "Pszczółki", "Misie" i "Sportowcy" już od rana nie mogły doczekać się wyjścia do kina. Wreszcie o godzinie 9.00 rozpoczął się seans. Przygody Kubusia Puchatka i jego przyjaciół od razu pochłonęły dzieci, które bacznie obserwowały przygody mieszkańców Stumilowego Lasu.

Mali wielbiciele misia "o bardzo małym rozumku" byli wprost zachwyceni przeżywając "Niezwykłą Przygodę Kubusia Puchatka". Nadszedł ostatni dzień pięknego, słonecznego lata. Krzyś nie miał odwagi powiedzieć swemu ukochanemu przyjacielowi - Kubusiowi Puchatkowi, że musi go opuścić, ponieważ rozpoczyna się rok szkolny. Zamiast tego, napisał do niego liścik, z którego Puchatek i inni mieszkańcy Stumilowego Lasu wyciągnęli wniosek, że Krzyś zaginął i wpadł w nie lada kłopoty. Od tego momentu bohaterowie zostają wplątani w różne, śmieszne perypetie. Niezbędna była oczywiście akcja ratownicza, dlatego wszyscy ruszyli na największą przygodę swego życia - poszukiwanie Krzysia. W wyprawie nie  zabrakło ani nieśmiałego Prosiaczka, ani rozbrykanego Tygryska, ani melancholijnego Kłapouchego, a nawet wiecznie niezadowolonego Królika. Całej gromadce przewodził oczywiście Kubuś Puchatek.

Bajka bardzo podobała się przedszkolakom,oglądając ją dzieci mogły zobaczyć, że nawet gdy przypadek, czy zły los rozdzieli przyjaciół, to jednak na zawsze będą oni razem, ponieważ noszą siebie w swoich sercach.
 Jolanta Chrobak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz