16 stycznia 2012

Dzień Babci i Dziadzia

21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Jest to dobra okazja, by przypomnieć sobie o osobach, którym często zawdzięczamy większość rozkoszy dzieciństwa. Tego dnia pamiętamy o złożeniu im życzeń. Przecież wnuczęta to dla nich największy skarb i radość.
U Babci zawsze jest przyjemnie, ciepło i miło. Z Dziadkiem można porozmawiać o dawnych czasach, które znane są nam tylko z kart książek historycznych. Dla Dziadków zawsze jesteśmy najważniejsi. Szanujemy się ich za cierpliwość, wyrozumiałość, dobroć, miłość,
i ogromne doświadczenie życiowe. 

W naszym przedszkolu już od dzisiaj zaczęliśmy świętować Dzień Babci i Dziadzia. Pierwszą grupą która zaprosiła gości na uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka były „Pszczółki” z oddziału IV. Po przywitaniu zaproszonych gości, dzieci zaprezentowały swój program artystyczny. Wszystkie pięknie mówiły wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły dla swoich kochanych Babć i Dziadków.  Na twarzach gości można było zaobserwować uśmiech, radość, łzy szczęścia i wzruszenia. Wielką przyjemność sprawiły Babciom i Dziadkom drobne upominki w postaci laurek, wręczone przez wnuków. Wspólny poczęstunek był okazją do rozmów, w czasie których mogliśmy podzielić się wrażeniami, na koniec Babcie i Dziadkowie pokazali jak pięknie potrafią się bawić ze swoimi wnukami uczestnicząc w tańcach.
 Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich wnuków. Podziwiali ich postawę i umiejętności. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu, bliższego poznania się. 

ODDZIAŁ I "Czarodzieje" - 17 styczeńODDZIAŁ II "Krasnale" - 18 styczeńODDZIAŁ III "SMERFY" - 19 styczeń 
ODDZIAŁ V "Misie" - 20 styczeń ODDZIAŁ VI "Sportowcy" - 23 styczeń
Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu.

Jolanta Chrobak

2 komentarze:

 1. GRATULACJE DLA PAŃ za przgotowanie tak pięknego przedstawienia.Z takich współpracowników jak Pani Alicja i Joaanna powinna być Pani Dyrektor DUMNA.
  Są to pegagodzy którym się po prostu chce coś z dziećmi robić a niestety nie zawsze to ma miejsce.
  Jestem dziadkiem jednego z Waszych "Sportowców"
  i zorganizowanie takiego występu dzieci wymaga naprawdę dużo pracy ze strony wychowawcy.Gratulację dla Pani Alicji Byczyńskiej oraz Joanny Pietryki.
  Szkoda że to ostatni rok .Jest naprawdę czego żałować odchodząc z tego fajnego przedszkola.

  Z pozdrowieniami
  Marian Dębiec

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo serdecznie w imieniu swoim i kolezanki dziekuje za tak miłe slowa uznania naszej pracy!
  ciepło pozdrawiam Joanna Pietryka

  OdpowiedzUsuń