6 grudnia 2011

Wizyta Świętego Mikołaja

Dzisiaj, 6 grudnia 2011r. do naszego przedszkola przybył bardzo miły gość - Święty Mikołaj. Przedszkolaki już od samego rana nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, jak co roku w asyście swoich pomocników - aniołków, przybył  do naszego przedszkola. Na jego wizytę dzieci czekały cierpliwie przez cały rok. Wcześniej nauczyły się wielu piosenek i wierszy, które  specjalnie dla Niego przygotowały.  
Na wstępie pani dyrektor - Anna Lasko przywitała wszystkich przybyłych gości: Burmistrza Brzozowa - pana Józefa Rzepkę, Sekretarz Gminy Brzozów - panią Beatę Bodzioch-Kaznowską, rodziców oraz wszystkie dzieci. Następnie głos zabrały dzieci z oddziału IV "Pszczółki", które pod opieką pani Jolanty Chrobak i pani Ewy Kułak-Owsianej przygotowały piękny występ, na który złożyło się recytowanie wierszy, śpiewanie piosenek i mikołajkowy taniec. Wszyscy widzowie na czele z Mikołajem uważnie i z wielkim zaciekawieniem obserwowali występ "Pszczółek".
W tym dniu uśmiechu na twarzach dzieci, a także  dorosłych, nie brakowało. To dzięki spotkaniu z Mikołajem, wspólnej z nim zabawie wizyta minęła w bardzo miłej atmosferze. 
Jednak dla dzieci w tym dniu najważniejsze były oczywiście prezenty, a ich na szczęście Mikołajowi nie brakowało. W imieniu Burmistrza - pana Józefa Rzepki, Mikołaj przekazał po dwa duże worki prezentów dla każdego z sześciu oddziałów, które przydadzą się przedszkolakom do nauki i zabawy. Po uroczystym spotkaniu z Mikołajem dzieci rozeszły się do swoich sal, w których odwiedzał ich Mikołaj by obdarować każde dziecko indywidualnym prezentem i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Sprawiło to dzieciom niesamowitą frajdę. 
Nad całą uroczystością czuwały: Dyrektor Przedszkola - pani Anna Lasko oraz zastępca - pani Dorota Kula.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom i Rodzicom za przybycie oraz Burmistrzowi za ufundowanie prezentów i słodyczy.
Jolanta Chrobak


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz